KONST / Litografier / Färglitografi 14666356
nr 1466 6356
Mats Ã…kerman
(f. 1956), Sverige
"Tablå". Signerad, numrerad 28/240, daterad 04. Färglitografi, bildmått: 37x51, yttermått inklusive ram: 57x69 cm
Mats Åkerman, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1956.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:27:24
7/5 14:39:26
Mats Ã…kerman
Läs mer om Mats Ã…kerman